DIRECTIE

H.A. Ordelman (OR)
rector
hordelman@depopulier.nl

Mw. C.C. Dekkers (DS)
teamleider MH1 en MH2
cdekkers@depopulier.nl

Mw. R.W.J. den Hengst (HN)
teamleider brugklas HV1 + HV2
rdhengst@depopulier.nl

Mw. drs. K.I. Janse (JS)
stafhoofd organisatie
kjanse@depopulier.nl

G.J. van Pelt (PT)
teamleider M3 en M4
gvpelt@depopulier.nl

Lic. G.J.C. Putmans (PM)
teamleider V2 t/m V6
gputmans@depopulier.nl

M. Sturing (ST)
teamleider H3 t/m H5
msturing@depopulier.nl

AARDRIJKSKUNDE

R. Blok (BK)
rblok@depopulier.nl

P.A. van Eijk (EK)
pveijk@depopulier.nl

E. Schipper (SC)
sectieleider
eschipper@depopulier.nl

Mw. drs. M.W. Veldhuis-Breukelman (VH)
wveldhuis@depopulier.nl

Drs. B.M. Verbaan (VB)
bverbaan@depopulier.nl

BEELDENDE VORMGEVING / CKV

Mw. P.N. van Beuningen (BX)
coördinator cultuurstroom
pvbeuningen@depopulier.nl

Mw. M.N. ter Braak (BV)
mtbraak@depopulier.nl

Mw. J.M.N. Doorduin (DR)
mdoorduin@depopulier.nl

Mw. drs. S.M.C. Kappeyne (KP)
skappeyne@depopulier.nl

Reis (RE)
sectieleider
mreis@depopulier.nl

Mw. M. Scheper (SH)
mscheper@depopulier.nl

BIOLOGIE

Mw. ing. J.F. van den Berg (BZ)
avdberg@depopulier.nl

Drs. M.J. Hazelaar (HZ)
mhazelaar@depopulier.nl

Mw. T. Hoogenboom MSc (HB)
sectieleider
thoogenboom@depopulier.nl

P.I. Kloen (KL)
pkloen@depopulier.nl

Mw. drs. J.M. Korsten (KN)
roostermaker
akorsten@depopulier.nl

J. van der Pas (PS)
jvdpas@depopulier.nl

A.C. Vonk (VK)
cvonk@depopulier.nl

Mw. P. Wiegel (WX)
pwiegel@depopulier.nl

DUITS

Mw. M. Berg (BM)
mberg@depopulier.nl

Mw. A.J. Braune (BR)
abraune@depopulier.nl

C. Jol (JL)
cjol@depopulier.nl

Mw. D. Joustra (JU)
djoustra@depopulier.nl

Mw. dr. J.S. Schmidt (SJ)
jschmidt@depopulier.nl

E.P. van Splunter (SP)
evsplunter@depopulier.nl

Drs. D.J. Tissink (TI)
sectieleider
decaan havo en vwo
dtissink@depopulier.nl

ECONOMIE

Mw. B.M. Cornelissen (CN)
bcornelissen@depopulier.nl

M. Kauwen (KW)
mkauwen@depopulier.nl

F.J. Pronk (PN)
fpronk@depopulier.nl

Mw. drs. A. Rosenboom (RB)
sectieleider
arosenboom@depopulier.nl

Mw. drs. S.M.T. Rutten-Mulder (RU)
frutten@depopulier.nl

ENGELS

Mw. S.G. Ajodhia (AJ)
sajodhia@depopulier.nl

Mw. J.J.M. van Diemen (DI)
sectieleider
yvdiemen@depopulier.nl

Mw. mr. N.D. de Jonge van Campens Nieuwland (JO)
ndjonge@depopulier.nl

Mw. H.M.C. Kouwenberg MA (KB)
hkouwenberg@depopulier.nl

Mw. S. Post (PO)
spost@depopulier.nl

Mw. E.G. Riekwel (RW)
eriekwel@depopulier.nl

G. Veen (VN)
gveen@depopulier.nl

Mw. E. Westerduin (WE)
ewesterduin@depopulier.nl

FABRICEREN

Mw. P.N. van Beuningen (BX)
pvbeuningen@depopulier.nl

P.I. Kloen (KL)
pkloen@depopulier.nl

FILOSOFIE

Mw. D. Joustra (JU)
djoustra@depopulier.nl

FRANS

Mw. drs. D.D. Cayaux (CA)
dcayaux@depopulier.nl

Mw. drs. M.C. Greeven (GV)
beheerder website
mgreeven@depopulier.nl

Mw. drs. L.M. Janner (JR)
ljanner@depopulier.nl

Mw. C. van Laren (LA)
cvlaren@depopulier.nl

Mw. drs. I. van der Neut (NI)
sectieleider
ivdneut@depopulier.nl

Mw. F. van Steen (SF)
fvsteen@depopulier.nl

Mw. D. Weehuizen (WH)
dweehuizen@depopulier.nl

GESCHIEDENIS

Mw. C.C. Dekkers (DS)
teamleider MH1 en MH2
cdekkers@depopulier.nl

J.V. den Dulk (DL)
vddulk@depopulier.nl

Mw. A. Houben MA (HY)
ahouben@depopulier.nl

Mw. S. Lindemans (LN)
slindemans@depopulier.nl

R. Mesman (MM)
decaan mavo
rmesman@depopulier.nl

Drs. G.J.J.M. van Oorschot (OT)
sectieleider
gvoorschot@depopulier.nl

Mw. E.A. van der Schrier MA (SI)
evdschrier@depopulier.nl

E.P. van Splunter (SP)
evsplunter@depopulier.nl

Drs. J.J. Warning (WR)
coördinator PWS havo en vwo
jwarning@depopulier.nl

GRIEKSE EN LATIJNSE CULTUUR

Mw. M.N. ter Braak (BV)
mtbraak@depopulier.nl

Mw. P.N. van Beuningen (BX)
coördinator cultuurstroom
pvbeuningen@depopulier.nl

Drs. J.T. Wouda (WD)
jwouda@depopulier.nl

GODSDIENST

S.B. Peters (PX)
speters@depopulier.nl

Lic. G.J.C. Putmans (PM)
teamleider V2 t/m V6
gputmans@depopulier.nl

 Mw. J. Sonneveld (SD)
sectieleider
jsonneveld@depopulier.nl

E.P. van Splunter (SP)
evsplunter@depopulier.nl

INFORMATICA

P.I. Kloen (KL)
sectieleider
pkloen@depopulier.nl

D.A. Scheinowitz (SW)
dscheinowitz@depopulier.nl

KLASSIEKE TALEN

Drs. C.J. van Peursen (PE)
sectieleider
rvpeursen@depopulier.nl

Drs. J.T. Wouda (WD)
jwouda@depopulier.nl

LICHAMELIJKE OPVOEDING

J.A. den Beer (BE)
jdbeer@depopulier.nl

B. Budding (BY)
sectieleider
bbudding@depopulier.nl

L.N. Dekker (DE)
ldekker@depopulier.nl

G.J. Dikken (DK)
gdikken@depopulier.nl

Mw. E.C.G van Hunsel (HS)
evhunsel@depopulier.nl

J.M. van der Kruk (KR)
hvdkruk@depopulier.nl

S.C.J. van der Kruk (KX)
svdkruk@depopulier.nl

Mw. L. Lips-Snoekc (LI)
coördinator sportstroom
llips@depopulier.nl

MAATSCHAPPIJLEER

R. Mesman (MM)
decaan mavo
rmesman@depopulier.nl

Mw. E.A. van der Schrier MA (SI)
sectieleider
evdschrier@depopulier.nl

MUZIEK

Mw. F.C.J. van Bergen (BG)
sectieleider
jvbergen@depopulier.nl

R.M. Buis (BI)
rbuis@depopulier.nl

J.H.B. van Venetie (VT)
jvvenetie@depopulier.nl

NATUURKUNDE

Mw. B. Bronsteijn (BB)
bbronsteijn@depopulier.nl

J.D. van den Ende (EE)
jvdende@depopulier.nl

A.T. van Es (ES)
kves@depopulier.nl

Drs. A.J. van der Meij (ME)
sectieleider
coördinator sciencestroom
avdmeij@depopulier.nl

D.A. Scheinowitz (SW)
dscheinowitz@depopulier.nl

NEDERLANDS

Mw. I.A. Bunschoten (BS)
remedial teacher
vertrouwenspersoon
ibunschoten@depopulier.nl

Mw. drs. E.H.A. Hegge (HG)
ehegge@depopulier.nl

Mw. P.H. Hulsmans (HU)
phulsmans@depopulier.nl

M.P. Koot (KO)
mkoot@depopulier.nl

Drs. L.M. Leeuwe (LE)
bleeuwe@depopulier.nl

Mw. M.J. van der Stel (SE)
sectieleider
mvdstel@depopulier.nl

Drs. C.O. van der Vuurst de Vries (VV)
nvdvuurstdevries@depopulier.nl

Mw. D.D. van Weelden (WN)
dvweelden@depopulier.nl

Mw. drs. M. de Weger (WG)
decaan havo en vwo
mdweger@depopulier.nl

Mw. B.W. Waasdorp (WP)
remedial teacher
bwaasdorp@depopulier.nl

NATUUR, LEVEN EN TECHNOLOGIE

Drs. M.J. Hazelaar (HZ)
mhazelaar@depopulier.nl

Drs. A.J. van der Meij (ME)
coördinator sciencestroom
avdmeij@depopulier.nl

Mw. L.E. Vermeulen (VM)
lvermeulen@depopulier.nl

PROFIELMIDDAG

B. Budding (BY)
bbudding@depopulier.nl

Mw. drs. M.W. Veldhuis-Breukelman (VH)
wveldhuis@depopulier.nl

Drs. B.M. Verbaan (VB)
sectieleider
bverbaan@depopulier.nl

 Mw. S. Post (PO)
spost@depopulier.nl

REKENEN

Mw. B.M. Cornelissen (CN)
bcornelissen@depopulier.nl

Drs. P. Geertsema (GE)
pgeertsema@depopulier.nl

M. Kauwen (KW)
mkauwen@depopulier.nl

E.P. van Splunter (SP)
evsplunter@depopulier.nl

R.A.B. Spoor (SY)
rspoor@depopulier.nl

SCHEIKUNDE

Mw. dr. A. den Dunnen (DU)
addunnen@depopulier.nl

D. Hoogerdijk (HK)
dhoogerdijk@depopulier.nl

Mw. L.E. Vermeulen (VM)
sectieleider
lvermeulen@depopulier.nl

TECHNIEK EN TECHNOLOGIE

Mw. E.A. van der Wal (WL)
evdwal@depopulier.nl

WISKUNDE

Bontenbal (BL)
cbontenbal@depopulier.nl

Drs. P. Geertsema (GE)
pgeertsema@depopulier.nl

Mw. G. Holtgrefe-Eising (HO)
schoolopleider
gholtgrefe@depopulier.nl

Mw. L de Jong (JG)
ldjong@depopulier.nl

M. Kauwen (KW)
mkauwen@depopulier.nl

Mw. A.H. Pronk (PR)
apronk@depopulier.nl

Mw. I.P.M. Reunis-de Schrijver (RN)
ireunis@depopulier.nl

Mw. V.Y. de Roo (RV)
vdroo@depopulier.nl

Mw. B. Sari (SA)
bsari@depopulier.nl

M. Scheren (SR)
sectieleider
mscheren@depopulier.nl

Mw. F.L. Spoor (SO)
fspoor@depopulier.nl

R.A.B. Spoor (SY)
rspoor@depopulier.nl

ONDERWIJS ONDERSTEUNEND PERSONEEL

S. Bal (BQ)
onderwijsassistent
sbal@depopulier.nl

Mw. drs. A.G. Boone-Schuurman (BN)
schoolopleider
aboone@depopulier.nl

E. Buschgens (BC)
coördinator van dienst
ebuschgens@depopulier.nl

C.J. van Dalen (DN)
onderwijsassistent
cvdalen@depopulier.nl

Mw. M.P.J. van Dommelen-Uitenhoven (DO)
financieel en administratief medewerker
mvdommelen@depopulier.nl

K. el Hawary (EH)
systeembeheerder
kelhawary@depopulier.nl

Mw. I.L. Gonzalez Mejia (GZ)
technisch onderwijsassistent
igonzalezmejia@depopulier.nl

Mw. J.G. Groenland-van Maarseveen (GL)
roostermaker
jgroenland@depopulier.nl

F.J. de Haan (HA)
conciërge
fdhaan@depopulier.nl

Mw. M.I.C. Haasnoot (HT)
zorgcoördinator
mhaasnoot@depopulier.nl

Danielle Hakstege
medewerker secretariaat
dhakstege@depopulier.nl

J.B. Hasper (HP)
conciërge
hhasper@depopulier.nl

Mw. J.E. Hogendoorn (JH)
medewerker secretariaat
jhogendoorn@depopulier.nl

K.R. Joukes (JK)
onderwijsassistent
kjoukes@depopulier.nl

Mw. ir. L.J.M. Kater (KA)
technisch onderwijsassistent
lkater@depopulier.nl

Mw. drs. J.M. Korsten (KN)
docent biologie
roostermaker
akorsten@depopulier.nl

R.S. van Limbergen (LB)
technisch onderwijsassistent
rvlimbergen@depopulier.nl

D.R. Mansholt (MT)
telefonist
dmansholt@depopulier.nl

Mw. M. Mattheijer (MH)
docent basisstroom
onderwijsassistent
mmattheijer@depopulier.nl

E. de Mooy (MO)
conciërge
edmooy@depopulier.nl

Drs. R.P. van Oven (OV)
technisch onderwijsassistent
rvoven@depopulier.nl

P.P. Stoové (SV)
medewerker studiehuis
pstoove@depopulier.nl

Mw. A.M. van der Valk- van der Spek (LV)
medewerker secretariaat
lvdvalk@depopulier.nl

A.T.M. Velterop (VR)
conciërge   
avelterop@depopulier.nl

Mw. C. van der Wulp (WU)
medewerker secretariaat
cvdwulp@depopulier.nl