05 december 2023

Sinterklaas en z’n Piet vergaten ook dit jaar onze leerlingen niet. Om een uurtje of tien stond het bijzondere stel op het bordes met het paard Ozosnel. Het drietal lapte duidelijk alle gedoe rondom Kick Out Zwarte Piet aan de laars; Sint was zwart, Piet was wit en Ozosnel was paars! Nadat Ozosnel in de kamer van de rector was geparkeerd, gingen Sint en Piet de klassen in om te kijken of er bij ons op school nog wat wordt geleerd. Terwijl Piet her en der wat pepernoten aanbood, nodigde Sinterklaas wat leerlingen uit op z’n brede, warme schoot. Er werd uiteraard voorgelezen uit het Grote Boek, want dat hoort natuurlijk bij een dergelijk bezoek. Hij constateerde dat wij een hoop gehoorzame, leergierige, welopgevoede kinderen hebben op De Populier, en dat deed hem uiteraard veel plezier! Na het spelen van een potje tafeltennis in de gymzaal, vertrokken Sint en Piet samen met Ozosnel richting een school in Transvaal. Tot volgend jaar beste Sint! Hopelijk dat je dan ook onze school weer vindt!